КРАЈ АФЕРЕ "ПАРТИГЕЈТ": Борис Џонсон поднео неопозиву оставку на место посланика у парламенту
БИВШИ британски премијер Борис Џонсон поднео је оставку на место посланика у парламенту.

Фото: Танјуг/АП Пхото
Џонсон је оставку образложио тиме што је добио налазе извештаја о такозваном „партигејту“ и да ли је лагао посланике о тој афери, те да му се због тога спрема процедура избацивања из парламента, јавили су британски медији.
Џонсон је навео да је оставка неопозива.
Афера „партигејт“ избила је када је откривено да су у Џонсоновом кабинету, док је био премијер, одржаване забаве у време строгог карантина током пандемије вируса корона.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО: ЗАЈЕДНИЧКЕ ПАТРОЛЕ - Руска и кинеска авијација осам сати изнад азијско-пацифичког региона
Препоручујемо


ПО НАРЕЂЕЊУ ПИКИ БЛАЈНДЕРСА: Крвави почеци озлоглашене банде (ФОТО)
08. 06. 2023. у 20:19

ЛУКАШЕНКО НА УДАРУ ЛОНДОНА: Британија увела нове санкције Белорусији због подршке Русији
08. 06. 2023. у 15:19

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ИСПОВЕСТ ЗА НЕВЕРИЦУ: Усред свадбе у Краљеву спавала са свештеником - оно што је уследило још је луђе
ИСПОВЕСТ отвара бројна питања о границама морала, слабостима и људској природи. Да ли је она само жртва љубави или свесно саучесник у туђем греху?
18. 06. 2025. у 14:33
Коментари (0)