ПОЛИТИКО: ЕУ ће морати да изабере између Украјине и Турске
17. 05. 2023. у 12:29
ЧЛАНСТВО Украјине у Европску унију може да натера ЕУ да се одрекне идеје о чланству Турске у тој организацији, пише лист „Политико“.
Повезане вести
"ЕВРОПА СПРЕМА ГРАНДИОЗНУ ПРЕВАРУ" Путин и Ердоган упозорили: Заплена руских актива сломила би међународни финансијски систем
ПРЕДСЕДНИЦИ Русије и Турске Владимир Путин и Реџеп Тајип Ердоган разговарали су о намерама европских земаља да, како је оцењено, изведу „грандиозну превару“ са руским активима и сагласили се да би такви непромишљени кораци довели до урушавања Бретон-вудског система и основа међународне финансијске архитектуре.
12. 12. 2025. у 17:53
Најновије из рубрике
(МАПА) ОСЛАБЉЕНА, АЛИ ДАЛЕКО ОД ПОРАЗА Британски медији: Украјини је остало мало ефикасних војних опција (ВИДЕО)
УКРАЈИНИ је остало мало ефикасних војних опција, о чему пише уредник The Guardian-а за питања одбране и безбедности Ден Сабаг.
25. 12. 2025. у 06:40
ПАПА ЛАX 14. ПРЕДОВДИО БОЖИЋНУ МИСУ: Одбијање сиромашних је одбијање Бога
ПАПА Лав 14. истакао је данас, у својој божићној проповеди на Бадње вече, да прича о Исусовом рођењу у штали, због недостатка места у свратишту, подсећа хришћане да одбијање помоћи сиромашнима и странцима данас значи одбацивање самог Бога.
25. 12. 2025. у 00:28
КИМ ПОСЛАО ПОРУКУ ТРАМПУ: Надгледао лансирање ракете земља-ваздух дугог домета и изградњу подморнице
СЕВЕРНОКОРЕЈСКИ лидер Ким Џонг Ун надгледао је пробно испаљивање ракете земља-ваздух дугог домета на полигону у близини Источног мора, објавила је данас државна агенција КЦНА .
25. 12. 2025. у 00:11
БРИТАНСКИ МЕДИЈИ: Бела кућа фокусира војску на "карантин" венецуеланске нафте
БЕЛА кућа наложила је америчким оружаним снагама да се у наредна најмање два месеца готово искључиво усредсреде на спровођење "карантина" венецуеланске нафте, изјавио је данас неименовани амерички званичник за Ројтерс.
24. 12. 2025. у 23:33
ПОЧИЊЕ СУКОБ ЗА ВЛАСТ У УКРАЈИНИ Крај је близу? Обавештајци у клинчу са војском
ИНТЕРНЕТ-ресурси који делују под контролом Главне управе обавештајне службе (ГУР) Министарства одбране Украјине почели су јавно да критикују поступке Генералштаба Оружаних снага Украјине, чиме су ушли у отворену конфронтацију, пише данас ТАСС, позивајући се на изворе из руских безбедносних структура.
24. 12. 2025. у 23:22
Коментари (0)