БИВШИ ОБАВЕШТАЈАЦ МИ6 ИЗНЕО СВОЈЕ ВИЂЕЊЕ: Колико су тачне гласине да је Зеленски спреман да да део Украјине зарад помоћи у заузимању Крима
РАДИ промене ситуације на фронту, Владимир Зеленски је спреман да преда део Западне Украјине, рекао је Алистер Крук, бивши обавештајац МИ6 у интервјуу за Youtube-каналу Judging Freedom.

Фото Танјуг/АП
Истовремено је изразио сумњу у спремност Варшаве да уђе у рат против Русије, пошто република већ доживљава унутрашње политичке тешкоће. Ако се Пољска одлучи на овај корак, онда влада Анџеја Дуде ризикује да изгуби власт, резимирао је бивши службеник МИ6.
БОНУС ВИДЕО - ПОГЛЕДАЈТЕ ИСПАЉИВАЊЕ "МОСКИТ" КРСТАРЕЋЕ РАКЕТЕ: Вежбе руске Пацифичке флоте у Јапанском мору

ОВО ЈЕ АНДРЕЈ ПОПОВИЋ: Прича о њему и успесима које постиже је невероватна (ВИДЕО)
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Андреј Поповић млади физичар из Кикинде
17. 09. 2025. у 13:52

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ТАЈ ЧОВЕК ЈЕ СРАМОТА, НЕ ПОШТУЈЕ КРАЉА!" Трамп током сусрета с Чарлсом прекршио протокол, људи љути
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп и прва дама Меланија бораве у Виндзору, а њихов сусрет са краљем Чарлсом III већ је изазвао бурне реакције због кршења строгог краљевског протокола, пише Unilad.
17. 09. 2025. у 16:41
Коментари (1)