ХОРОР У ЧИКАГУ: Пуцњава на ауто-путу, три особе убијене - међу жртвама и беба

Новости онлајн

20. 02. 2023. у 23:48

ТРИ особе су убијене, а три рањене у пуцњави на атуо-путу у Чикагу, а међу жртвама је и девојчица која је имала само годину дана.

ХОРОР У ЧИКАГУ: Пуцњава на ауто-путу, три особе убијене - међу жртвама и беба

FOTO: AP/Tanjug

Пуцњава се догодила у недељу око 22.30, када је једно возило изрешетано, саопштила је полиција.

Државна полиција Илиноја саопштила је да је у тренутку пуцњаве у аутомобилу било шест особа. Убијена су два детета и један момак, док су жена и два дечака тешко рањени.

Медицинска канцеларија округа Кук, идентификовала је троје убијених као једногодишњу Амар Хол, Вилијам Л. (13) и Насира Хола (19).

- Два дечака старости 13 и 14 година који су тешко рањени у нападу, превезени су у дечију болницу Комер, а жена која је управљала возилом је превезена у Медицински центар Универзитета у Чикагу - саопштила је полиција.

За осумњиченим се трага.

(АБЦ њуз)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН И ЗЕЛЕНСКИ ДОЛАЗЕ НАДОМАК СРБИЈЕ?! Нове информације о месту сусрета двојице лидера

ПУТИН И ЗЕЛЕНСКИ ДОЛАЗЕ НАДОМАК СРБИЈЕ?! Нове информације о месту сусрета двојице лидера

ВИШИ званичник у администрацији америчког председника Доналда Трампа рекао је да би састанак руског и украјинског председника Владимира Путина и Володимира Зеленског могао да се одржи у Мађарској, преноси Ројтерс.

19. 08. 2025. у 11:18

Коментари (0)

ЗНАТНО НИЖА КАМАТНА СТОПА: Искористите специјалну понуду