"ВЕРОВАТНО СТЕ ЧУЛИ..." Реакција Кремља на идеју о састанку Путина и Бајдена у Минску
17. 02. 2023. у 12:15
КРЕМЉ сумња да ће Вашингтон подржати иницијативу председника Белорусије Александра Лукашенка о састанку лидера Русије и САД Владимира Путина и Џозефа Бајдена у Минску, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
Poseta drzavi i sastanak sa prestavnicima drzava koje ce da " gore " u nastavku sukoba do kraja ove decenije .
Повезане вести
"НЕКА СЕ МЕЂУСОБНО РАСТРГНУ" Руси гледају, ликују и чекају док Америка и Европа ломе копља око Гренланда
НЕКОЛИКО дана након што је амерички председник Доналд Трамп навео руску претњу као разлог за могућу анексију Гренланда, позвао је Владимира Путина да се придружи његовом Одбору за мир.
21. 01. 2026. у 12:35
СТАРМЕР НЕЋЕ СУСРЕТ С ПУТИНОМ: Европски лидери предложили, Британац одбио - Кремљ реаговао: "Деструктиван став Лондона"
БРИТАНСКИ премијер Кир Стармер не планира да разговара са руским председником Владимиром Путином, како су то предложили француски председника Емануел Макрон и италијанска премијерка Ђорђа Мелони, рекао је у петак портпарол Даунинг стрита.
16. 01. 2026. у 22:00
НАВРОЦКИ ПОРУЧИО ТРАМПУ ДА МОСКВА НЕ ПОШТУЈЕ ДОГОВОРЕ: "Владимиру Путину не може да се верује"
ПОЉСКИ председник Карол Навроцки поручио је председнику Сједињених Америчких Држава Доналду Трампу да Русија не поштује споразуме и да руском председнику Владимиру Путину не може да се верује, изјавио је шеф Бироа за међународну политику при Канцеларији пољског председника Марћин Пшидач.
30. 12. 2025. у 12:35
ВИДИТЕ ЛИЦЕ ЗЕЛЕНСКОГ ПОСЛЕ ТРАМПОВИХ РЕЧИ: "Путин и Русија желе да Украјина успе! Они ће помагати" (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИЦИ Володимир Зеленски и Доналд Трамп састали су се на Флориди, у резиденцији бившег америчког председника, где су готово три сата разговарали иза затворених врата. Након састанка, двојица лидера изашла су пред новинаре уз поруку да је остварен велики помак у разговорима о окончању рата у Украјини.
29. 12. 2025. у 08:30
"ДМИТРИЈЕВ ИЗВЕСТИО ПУТИНА О РЕЗУЛТАТИМА ПОСЕТЕ САД" Песков: Америчким партнерима познати параметри руског става о Украјини
КИРИЛ Дмитријев, специјални представник руског председника за инвестиције и економску сарадњу са иностранством и шеф Руског фонда за директне инвестиције (РДИФ), већ је детаљно известио руског председника Владимира Путина о свом путовању у Мајами и разговорима са америчким званичницима, рекао је новинарима Дмитриј Песков, портпарол руског лидера.
24. 12. 2025. у 16:40
Најновије из рубрике
АНАРХИСТИ ВЕЋ ПРЕТЕ НАСИЉЕМ: Припремају се насртаји на Олимпијске игре. Они ЗОИ сматрају „неправедним и штетним на више фронтова“.
ЗИМСКЕ олимпијске игре Милано-Кортина д'Ампецо, од 6. до 22. фебруара, постају мета анархиста, противника, Маранце и друштвених центара. Сви спремни да са анархистичким мрежама и еколошким групама обједине снаге ради разарања. Због чега их Канцеларија за борбу против тероризма прати месецима.
21. 01. 2026. у 23:51
РЕАКЦИЈЕ ЕВРОПЉАНА НА ТРАМПОВ СПОРАЗУМ: Од неверице и црвених линија до опреза
ТРАМП је раније претио увођењем тарифа на робу из Данске, Норвешке, Шведске, Француске, Немачке, Холандије, Финске и Велике Британије усред растућих тензија око покушаја америчког председника да анектира то острво.
21. 01. 2026. у 23:43
ДЕТАЉИ ТРАМПОВОГ СПОРАЗУМА ЗА ГРЕНЛАНД Европа је управо клекнула: Ево шта све укључује и каква су права дата Американцима
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да би оквирни споразум о Гренланду који је договориоса генералним секретаром НАТО-а Марком Рутеом у Давосу, подразумевао да САД и европски савезници заједно раде на америчком систему противракетне одбране "Златна купола" и "права на минерале" на Гренланду.
21. 01. 2026. у 23:32
ТРАМП УПОЗОРИО ИРАН: Прекините нуклеарне програме и насиље над демонстрантима или...
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп упозорио је Иран да мора да обустави тежње ка нуклеарном оружју и наговестио могуће будуће акције ако Техеран настави такве напоре.
21. 01. 2026. у 23:22
НЕВРЕМЕ ОДНЕЛО ДВА ЖИВОТА: Страдали у олуји и поплавама у Грчкој
ДВЕ особе погинуле су у Грчкој након обилних падавина које су изазвале бујичне поплаве у Атини и другим деловима земље, саопштиле су власти.
21. 01. 2026. у 23:07
Коментари (1)