ЦЕЛО СЕЛО ДОБИЛО ЛУТРИЈУ: Освојили 143 милиона евра
НА СЕВЕРУ Белгије у селу Олмен 165 људи је освојило 142.897.164 евра на Евромилионс лутрији ове недеље, што је највећа групна победа у Белгији икада.

Фото: Free Images Pixabay
Портпарол Евромилионса рекао је Ројтерсу да је то први пут да је велика група освојила толико новца, јер се процењује да ће сваки појединац добити скоро 900.000 евра без пореза.
Село Олмен има укупно 3.785 становника, према последњим подацима из 2020. године, а Ројтерс преноси да су победници из различитих сфера живота и старосних узраста.
Евромилионс је игра на срећу националне лутрије, која је организована у сарадњи са лутријама из Шпаније, Португалије, Ирске, Аустрије, Швајцарске и Луксембурга.
Препоручујемо

УЖАС У БЕЛГИЈИ: Наставник давао испитна питања у замену за фотографије нагих ученица
29. 11. 2022. у 14:16

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве
НАКОН Литваније, и летонске власти забраниле су прелет српског авиона до Москве у коме је требало да буде председник Србије Александар Вучић, сазнају "Новости".
06. 05. 2025. у 18:27

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!
У САВЕТУ безбедности Уједињених нација је у току редовна полугодишња седница о ситуацији у БиХ на којој је руски амбасадор Василиј Небензја изјавио је да Кристијан Шмит нема право да говори у име међународне заједнице у Савету безбедност, а онда изашао из сале не желевши да га слуша.
06. 05. 2025. у 17:03

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)