"ГЛАС НАРОДА ЈЕ ГЛАС БОГА" Почиње следеће недеље - Маск уводи „амнестију“ за суспендоване налоге на Твитеру

НОВИ власник Твитера, милијардер Илон Маск изјавио је да уводи „амнестију“ за суспендоване налоге.

ГЛАС НАРОДА ЈЕ ГЛАС БОГА Почиње следеће недеље - Маск уводи „амнестију“ за суспендоване налоге на Твитеру

Фото АП

Маскова објава уследила је након што је покренуо анкету са питањем да ли треба да се одблокирају налози "који нису прекршили закон или су се бавили нежељеним садржајем".

- Људи су се изјаснили. Амнестија почиње следеће недеље. Vox Populi, Vox Dei  - написао је Маск на Твитеру користећи латинску изреку чије је значење "глас народа је глас Бога".


Он је употребио исту фразу када је прошле недеље укинуо суспензију налога бившег америчког председника Доналда Трампа.
(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

СИНЕР ИДЕ НА ХИТНА МЕДИЦИНСКА ИСПИТИВАЊА! Италијан се на овакав потез определио након шокантног испадања са Ролан Гароса