НОВИ ПРОБЛЕМИ ЗА ХАРИЈА И МЕГАН: Упозорени су пред долазак у Лондон
ПРИНЦ Хари и његова супруга, глумица Меган Маркл, први пут ће заједно бити у званичној посети Великој Британији још од скандалозног отцепљења од краљевске породице.

Фото: ЕПА
Хари и Меган су тајно били у Лондону овог пролећа, а сада ће званично присуствовати церемонији прославе краљичиног платинастог јубилеја. Краљица Елизабета слави 70 година на трону!
Ипак, "одбеглом" принцу је издато упозорење. Две ствари биће забрањене њему и Меган током посете, а сада је аналитичарка краљевске породице рекла да би Хари требало да се пази оца и брата.

Фото: АП
- Односи између породице, Харија и Меган су и даље затегнути и постоји дистанца. Принц Чарлс је тужан, он се ретко љути, али је био врло емотиван након интервјуа који је пар дао Опри Винфри - рекла је Камила Томини.
- Али старији брат је и тужан, и бесан. Принц Вилијам је љут на Харија. Али верујем да ће сви бити достојанствени док су камере упаљене - рекла је она.
Прослава платинастог јубилеја краљице Елизабете ИИ биће од 2. до 5. јуна у Лондону.
БОНУС ВИДЕО - ЧУВАЈТЕ СЕ ОВЕ ДЕВОЈКЕ: Кинескиња показује вештину баратања нунчакама
Препоручујемо

БРИТАНСКА КРАЉИЦА ПОНОВО У ЈАВНОСТИ: Отворила метро-линију "Елизабета" (ФОТО)
17. 05. 2022. у 15:41

ШТА ЧЕКА БОРЦЕ ИЗ АЗОВСТАЉА? Из Доњецка стигао суров предлог - "Народ то захтева"
21. 05. 2022. у 13:29

НЕВЕРОВАТНА ГРЕШКА РУСИЈЕ Зеленски: Москва послала Украјини тела 20 руских војника приликом репатријације
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да се приликом репатријације тела погинулих војника испоставило да су 20 оних које је Русија вратила као украјинске погинуле војнике, у ствари били руски војници, а да је један био страни плац́еник.
21. 06. 2025. у 15:10

МУП ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ: Одмах позовите овај број
СЕКТОР за ванредне ситуације МУП апелује на грађане да буду савесни при употреби отвореног пламена и, ако примете пожар, да одмах позову ватрогасно-спасилачку јединицу на број телефона 193.
21. 06. 2025. у 15:40

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина
СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.
21. 06. 2025. у 10:39
Коментари (0)