"ПОНАШАЈ СЕ ДОСТОЈАНСТВЕНО, КАО ЧОВЕК!": Руски посланик предлаже Зеленском како да заврши битку у Азовстаљу
20. 04. 2022. у 08:06
ПОСЛАНИК руске Думе са Крима Михаил Шеремет предложио је Владимиру Зеленском да размени самог себе са милитанте који и даље окупирају фабрику Азовстаљ у Мариупољу.
Повезане вести
ЗЕЛЕНСКИ У БУНКЕРУ ПОДЕЛИО ОДЛИКОВАЊА НЕОНАЦИСТИЧКИМ ФОРМАЦИЈАМА: Припадници Азов-а добили признања (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКИ лидер Владимир Зеленски је извршио инспекцију јединица које се боре против руских снага у Донбасу, укључујући неонацистичке војне формације, уручивши им државна одликовања.
05. 11. 2025. у 21:44
Најновије из рубрике
ОРЕШНИК ПОГОДИО КИЈЕВ? Украјинци тврде да су Руси употребили најновију ракету, експлозије потресају и Лавов (МАПА)
УКРАЈИНСКа електронска мапа ваздушних узбуна у вечерњим сатима 8. јануара готово је у потпуности обојена у црвено.
08. 01. 2026. у 23:26
ИТАЛИЈА ПРЕТЕКЛА ЈАПАН У ИЗВОЗУ: Апенинско полуострво се са седмог места попело на четврто по извозу
ИТАЛИЈА је постала четврта највећа извозна сила на свету. Достигла је историјску прекретницу, пошто је за 10 година са седмог стигла на четврто место у свету, иза Кине, САД и Немачке, а испред Јапана, земље која је деценијама сматрана једном од главних индустријских сила.
08. 01. 2026. у 23:11
ВОЛИТЕ ДА ВЕЖБАТЕ НАПОЉУ И ТЕСТИРАТЕ ИЗДРЖЉИВОСТ? Ево до које температуре је то безбедно
ТРЕНИНГ на отвореном пружа бројне користи за тело и ум, али љубитељи таквих физичких активности морају да буду опрезнији када дође хладно време.
08. 01. 2026. у 23:00
ЗЕЛЕНСКИ КИПТИ ОД БЕСА: Нема војног оправдања за удар на енергетске објекте који оставља људе без струје и грејања зими
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски осудио је најновије нападе Русије на инфраструктуру за електричну енергију, грејање и воду у Украјини , због којих су стотине хиљада људи на југоистоку Украјине остале без струје и грејања.
08. 01. 2026. у 22:43
ВАТРЕНА СТИХИЈА ГУТА ДЕО ТИРАНЕ: У помоћ ватрогасцима пристиже војска
ВЕЛИКИ пожар је избио вечерас у Тирани, захвативши индустријску и комерцијалну зону.
08. 01. 2026. у 22:31
Baja
20.04.2022. 08:20
Yelwnski je zadrti nacionalista i kao takav nije dorastao ulozi predsednika.
ISTINA
20.04.2022. 08:46
Tacno ,ovo je istina, ZELENSKOM SU NAJVAZNIJI ŽIVOTI STRANIH PLACENIKA TJ. NACISTA. TO JE JEDINA ISTINA.