ГРУДВАЊЕ У ИСТАНБУЛУ СЕ ПРЕТВОРИЛО У МАСОВНУ ТУЧУ: Најмање седам особа повређено након потезања пиштоља

13. 03. 2022. у 12:51

НАЈМАЊЕ седам особа повређено је у Истанбулу у обрачуну две групе мушкараца током грудвања које се измакло контроли, јавили су јутрос турски медији.

ГРУДВАЊЕ У ИСТАНБУЛУ СЕ ПРЕТВОРИЛО У МАСОВНУ ТУЧУ: Најмање седам особа повређено након потезања пиштоља

Фото: Танјуг

У Истанбулу су пале велике количине снега и више десетина људи синоћ је учествовало у грудвању у парку Топхане, на европској страни града недалеко од туристичких четврти.

Из непознатих разлога је избила туча између две групе мушкараца, а један међу њима је потом пуцао из пиштоља и ранио седморо.

Према подацима невладине организације Умут, око 25 милиона комада ватреног оружја је у оптицају у Турској, где живи 84,7 милиона људи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.

21. 06. 2025. у 10:39

Коментари (1)

БОЖЕ, МОЛИМ ТИ СЕ Прво сандук, а сад и крст плута Савом (ВИДЕО)