БИ-БИ-СИ СЕ ВРАЋА У РУСИЈУ: Одлучни прекид емитовања програма трајао цела четири дана
08. 03. 2022. у 20:24
БРИТАНСКИ Би-Би-Си ће после четвородневне паузе наставити емитовање програма у Русији на енглеском језику.
Повезане вести
ЈЕЗИВИ ПОДАЦИ СА ФРОНТА: Украјинска војска од почетка СВО изгубила 1,5 милиона војника
Оружане снаге Украјине су од почетка Специјалне операције руске војске изгубиле милион и по војника, а само 2025. године више од 520.000, изјавио је начелник Главне оперативне управе Генералштаба руске војске, генерал-пуковник Сергеј Рудској.
19. 02. 2026. у 22:15
НЕМАЧКИ ШПИГЕЛ ОБЈАВЉУЈЕ: ЦИА од почетка била упућена у планове за напад на Северни ток
УКРАЈИНСКА тајна јединица командоса дигла је у ваздух гасовод Северни ток 2022. године, пише Шпигел и додаје да су агенти америчке обавештајне агенције ЦИА били упућени у те планове, пре него што су им се касније супротставили.
19. 02. 2026. у 13:15
БРУТАЛАН УДАР УКРАЈИНЕ НА РУСИЈУ, ОДЈЕКУЈУ СНАЖНЕ ЕКСПЛОЗИЈЕ: Белгород засут пројектилима, нападнута и Псковска област (ФОТО/ВИДЕО)
УКРАЈИНА је наводно погодила складиште нафте у руској Псковској области и лансирала пројектиле на руски град Белгород, што је изазвало нестанке струје у деловима града, пренели су Телеграм канали и локалне власти у ноћи између 18. и 19. фебруара.
19. 02. 2026. у 08:04
ЗАЛУЖНИ ЖЕСТОКО УДАРИО НА ЗЕЛЕНСКОГ: Због њега је пропала контаофанзива 2023. године
АМБАСАДОР у Великој Британији и бивши главнокомандујући Оружаних снага Украјине Валериј Залужни оптужио је Владимира Зеленског за неуспех украјинске контраофанзиве 2023. године, преноси АП.
18. 02. 2026. у 15:11
ЗЕЛЕНСКИ У СТРАХУ: Русија спрема даље масовне нападе на енергетски сектор, тражи санкције свима који сарађују са Путином
УКРАЈИНСКИ председник Владимир Зеленски изјавио је данас да обавештајне информације указују на то да Русија спрема даље масовне нападе на украјински енергетски сектор.
16. 02. 2026. у 22:22
Најновије из рубрике
"ЗА ИРАН ЈЕ БОЉЕ ДА ПРЕГОВАРА О ФЕР СПОРАЗУМУ" Трамп упутио упозорење
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је данас да је за власти у Ирану боље да наставе да преговарају са Сједињеним Америчким Државама.
20. 02. 2026. у 22:03
ДА ЛИ СУ ТО ПОСЛЕДЊЕ ПРИПРЕМЕ ПРЕД НАПАД НА ИРАН? Почела евакуација америчких трупа из Катара и Бахреина
ВИШЕ стотина америчких војника евакуисано је из војних база у Катару и Бахреину.
20. 02. 2026. у 21:53
ИМА ПОВРЕЂЕНИХ УСТРАВИЧНОМ УДЕСУ: Хитне службе на терену
НА аутопуту пре Илијаша данас је дошло до саобраћајне несреће у којој су учествовала два возила.
20. 02. 2026. у 21:48
(МАПА) БОРБЕ КОД НОВОПАВЛОВКЕ, ОФАНЗИВА КОД ЛИМАНА: Жестоке борбе дуж целе линије фронта
СЕКТОР Новопавловке је дуго остао споредна брига, али недостатак информација одатле не значи одсуство борбе.
20. 02. 2026. у 21:41
ПОЛИЦИЈА УПАЛА У ПОДРУМ: Тамо затекла 56 полуголих младића с повезима преко очију - добили дојаву о пожару, а открили језиву истину (ВИДЕО)
ПОЛИЦАЈЦИ су дошли у кућу братства, која припада Алфа Делта Фи на Универзитету Ајова, 15. новембра 2024. године након дојаве о пожару.
20. 02. 2026. у 21:25
buki
08.03.2022. 20:53
I Rusi će to da im dozvole, posle svih ovih zabrana i sankcija koje je Zapad uveo ruskim medijima? Zaista ne razumem toliku dozu ruske trpeljivosti.