ПУТИН ЗАТРАЖИО: Руска армија да делује и ван граница
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин затражио је од парламента право да руску армију користи ван граница Руске Федерације, преноси РТ. Руски Сенат сада разматра одобрење председниковог захтева за распоређивање војске.
Фото АП
Председник Владимир Путин затражио је од горњег дома руског парламента да користи оружане снаге земље у иностранству, рекао је председник Сената данас, додајући да ће парламент ускоро објавити своју одлуку.
Захтев је већ размотрен у одборима Сената, рекла је председница Савета Федерације Русије Валентина Матвијенко.
БОНУС ВИДЕО:
КРИЗА КОЈА БРИНЕ ЦЕО СВЕТ: Да ли ће нарасле тензије око Украјине експлодирати у рат?
Ускоро опширније
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РУСКА ВОЈСКА УЛАЗИ У ДОЊЕЦК И ЛУГАНСК: Путин издао наређење да се обезбеди мир (ВИДЕО)
21. 02. 2022. у 22:35
РЕАКЦИЈА АМЕРИКЕ: Бајден донео одлуку након што је Путин признао ДНР и ЛНР
21. 02. 2022. у 21:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (1)