ПУТИН О УКРАЈИНИ: Како би реаговали Американци да на њихову границу поставимо ракете?
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин на редовној годишњој конференцији за новинаре одговорио је на питање "да ли ће Русија напасти Украјину".
Фото: ЕПА/принтскрин/илустрација
- Наша дејства неће зависити од тока преговора, већ од безусловног осигуравања безбедности Русије. Јасно смо ставили до знања да је ширење НАТО-а на исток неприхватљиво. Сједињене Америчке Државе стоје са ракетама на прагу наше куће. Зар је претеран захтев да се поред нас не постављају ударни системи? Како би реаговали Американци да на границу са Канадом или Мексиком поставимо ракете - рекао је Путин.
Руски лидер је истакао да је ширење НАТО-а на исток неприхватљиво.
- Једноставно смо директно поставили питање да не би требало да буде никаквог ширења НАТО-а на исток. Лопта је на њиховој страни, морају да одговоре. Све у свему, засада видимо позитивну реакцију - рекао је руски лидер.
(Спутњик)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПУТИН ОДРЖАО ГОДИШЊУ КОНФЕРЕНЦИЈУ ЗА МЕДИЈЕ: САД стоје са ракетама на прагу наше куће
23. 12. 2021. у 09:39 >> 14:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања
РУСКИ оператери беспилотних летелица уништавају преостале канале снабдевања Оружаних снага Украјине у Красном Лиману, изјавио је командир посаде извиђачког дрона 25. комбиноване армије групе трупа „Запад“, познат под кодним именом „Морјак“.
15. 07. 2026. у 16:04
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (3)