ФРАНЦУСКА У ПЕТОМ ТАЛАСУ: Заразило се 50 хиљада, на реанимацији 3 хиљаде људи

ПЕТИ талас короне наставља да хара Француском.

ФРАНЦУСКА У ПЕТОМ ТАЛАСУ: Заразило се 50 хиљада, на реанимацији 3 хиљаде људи

Фото: ЕПА

У последња 24 сата регистрована су 48.473 случаја заражавања овом болешћу.

Истовремено, за један дан преминуло је 75 пацијената који су се у болницама лечили од ковида. То је укупан број преминулих током пандемије у овој земљи попео на 121.493.

Број пацијената у француским болницама за 24 сата порастао је за 158, на укупно 15.258, од којих је на реанимацији близу три хиљаде – укупно 2.936.

На сто хиљада становника долази 530 инфицираних, а проценат позитивних тестова износи 6,6 одсто.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

Заштитите себе и породицу од усијаног ентеријера аутомобила: Зашто све више возача пре лета затамњује стакла