УЖАС У ЛОНДОНУ: Мушкарац избоден на смрт, жена у критичном стању
МУШКАРАЦ је убијен, а жена у осамдесетим годинама се налази у критичном стању у болници, након што је дошло до напада у западном Лондону.
Фото: ЕПА
Полиција је пронашла мушкарца, за кога се верује да је у двадесетим годинама, са убодим ранама у Брентфорду у петак увече око 20:00 по локалном времену, пренео је ББЦ.
Упркос покушајима медицинског тима да га спаси, проглашен је мртвим на месту несреће.
Повређена жена је пребачена у болницу, где је и даље у критичном стању, а полиција засад није ухапсила никога.
Портпарол градске полиције је поручио да је у току истрага са циљем да се утврди идентитет убијеног мушкарца.
БОНУС ВИДЕО:
ВИДЕО КОЈИ СЕ ДЕЛИ ДРУШТВЕНИМ МРЕЖАМА: Више од 400 Пакистанаца сексуално узнемирава Тиктокерку
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)