АВГАНИСТАНКА СЕ ПОРОДИЛА У АМЕРИЧКОМ ВОЈНОМ АВИОНУ: Слетели у базу Рамштајн, добила трудове на 8.346 метара
ЈЕДНА Авганистанка, евакуисана из Кабула, породила се у транспортном авиону америчке војске одмах по слетању у базу Рамштајн у Немачкој, саопштила је америчка војска на Твитеру.
Фото: Архива
Како преноси ЦНН, она је током другог дела лета из Кабула до Немачке добила трудове. Ваздушне снаге САД наводе да је дошло до компликација док је авион летео на 8.346 метара висине због нижег ваздушног притиска у авиону. Али пошто је трудници позлило, командант је спутио авион да би се повећао ваздушни притисак и тако спасио њен живот.
Када је авион слетео, лекарско особље из ваздушне базе помогло је трудници да се породи у војном авиону.
Мајка и беба су потом пребачени у болницу и у стабилном су стању.
Препоручујемо
ШЕРМАН О ЕВАКУАЦИЈИ ИЗ КАБУЛА: Талибани блокирају Авганистанце на путу до аеродрома
18. 08. 2021. у 22:36
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (1)