БЕЛГИЈАНАЦ ПАО У ПРОВАЛИЈУ КОД ПЕТРОВЦА: Зауставио аутомобил да направи селфи на видиковцу, па се оклизнуо и суновратио
Белгијски држављанин погинуо је након пада у провалију у месту Новосеље изнад Петровца, потврђено је медијима у Црној Гори.

Фото: Shutterstock/Илустрација
Белгијанац, који је у Црној Гори био на летовању, зауставио је аутомобил на видиковцу и покушао да фотографише панораму и да направи селфи, када се оклизнуо и суновратио у провалију дубоку 80 метара.
На лице места убрзо су стигли припадници Службе заштите и спасавања и како је начелник ове службе Драган Божовић објаснио, ватрогасци су извукли тешко повређеног мушкарца који је давао слабе знаке живота, али је током транспорта у болницу подлегао повредама.
На месту трагедије увиђај је обавила будванска полиција, која је утврдила да се ради о несрећи.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)