ЖЕНУ УЈЕЛА КОРЊАЧА: "Бол је била велика, вриштала сам" - невероватан случај на плажи у Хрватској

АНИТА Дадић, жена коју је пре неколико дана у ували хрватског острва Чиово, код Трогира, напала морска корњача, испричала је да није знала шта ју је снашло, већ је само осетила велики бол.

ЖЕНУ УЈЕЛА КОРЊАЧА: Бол је била велика, вриштала сам - невероватан случај на плажи у Хрватској

Фото: Unsplash

- Бол је била као да вас неко огромним клештима ухвати, зарије вам то у кожу и стиска, стиска..., док је ћерка плакала и викала ‘нећу да ми мама умре‘ - испричала је Анита Дадић за Дневник хрватске Нове тв.

Она се, казала је, купала неколико метара од плаже, а онда је уследио напад од којег ју је, срећом, спасао супруг.

- Ја сам само осетила како ме нешто зграбило. Вриштала сам из петних жила и дозивала мужа, ‘Анте‘. Окренула сам се и угледала то нешто огромно смеђе - испричала је Анита.

А њен супруг Анте каже да уопште није размишљао шта се збива, већ се бацио и то нешто одгурнуо.

- Тек кад сам одгуривао видео сам по пераји да је то корњача, 80 до 100 центиметара сигурно - рекао је Анте Дадић.

Корњаче иначе не нападају људе, па се сумња да се ова можда осетила угроженом.

БОНУС ВИДЕО: КРВАВА ТУЧА У РОЖАЈАМА: Ножем повређене три, ухапшене две особе

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.

16. 07. 2026. у 19:15

Коментари (1)

ГЛАВНА НАГРАДА: Ексклузивно путовање у земљу новог светског првака