НАСТАВЉАЈУ СЕ ПОТРЕСИ: Забележена још два земљотреса у БиХ (ФОТО)

ПОСЛЕ стравичног земљотреса од 5,7 степени, који је однео један живот, у БиХ су забележена још два потреса нешто слабијег интензитета.

НАСТАВЉАЈУ СЕ ПОТРЕСИ: Забележена још два земљотреса у БиХ (ФОТО)

Фото: ЕМСЦ

Подсећамо, снажан земљотрес се догодио око 23.10 у петак, а у њему је настрадала девојка из Стоца и причињена је велика материјална штета широм Херцеговине.

Свега неколико минута касније забежен је и потрес јачине 3,1 степен по Рихтеру. Његов епицентар је био 23 километра југоисточно од Невесиња на дубини од два киломера.

Око сат времена касније догодио се још један потрес на овом подручју. Према подацима сајта ЕМСЦ био је јачине 3,9 степени.

Епицентар последњег потреса је био 18 километара североисточно од Стоца на дубини од 10 километара.

(АТВБЛ)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања

РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања

РУСКИ оператери беспилотних летелица уништавају преостале канале снабдевања Оружаних снага Украјине у Красном Лиману, изјавио је командир посаде извиђачког дрона 25. комбиноване армије групе трупа „Запад“, познат под кодним именом „Морјак“.

15. 07. 2026. у 16:04

Коментари (0)

НАПРАВИО САМ ГРЕШКУ Огласио се Исламовић након отказаног концерта у БиХ - Извињавам се свим мајкама Сребренице и свима онима који тугују