УВОДЕ СЕ НОВЕ МЕРЕ У АЛБАНИЈИ: Полицијски час од 23 сата, а ево шта је потребно за прелазак границе
ОД 1. септембра у Албанији ће бити уведене нове мере за борбу против корона вируса, саопштио је данас Технички одбор стручњака.
Фото: Јутјуб/TopAlbania
Нове мере подразумевају поновно увођење полицијског часа од 23 сата до шест сати ујутру, преноси портал Егзит.
За улазак у Албанију од 6. септембра биће потребна потврда о вакцинацији или ПЦР тест не старији од 72 сата, или потврда о прележаном корона вирусу не старији од шест месеци, пише АБЦ њуз Албанија.
Како се наводи, они који не буду имали једну од те три потврде ићи ће у 10-дневни карантин.
Заменица албанског министра здравља Мира Ракацољи изјавила је и да ће вакцинација бити обавезна за здравствене раднике, студенте и наставнике који ће морати да се вакцинишу до 30. септембра.
- Молим да се мере спроведу како смо препоручили - рекла је она.
БОНУС ВИДЕО
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (0)