ВЕТАР ЧУПАО СТАБЛА: Невреме погодило Банију (ВИДЕО)
СНАЖНО олујно невреме данас око поднева погодило је подручје централне Хрватске, а најтеже је било на Банији где је ветар чупао стабла, оштетио куће, а падао је и град.

Foto: Printskrin Youtube/ Radio Banovina
На удару временских неприлика нашли су се тако Сисак, Петриња, Глина, Кутина, Хрватска Костајница, Вировитица и друга места. Невреме је довело до тога да су ишчупана бројна стабла а саобраћај је отежан, преносе хрватски медији.
Сисак.Инфо пише и да су оштећени неки објекти на подручју Петриње. Међу оштећеним објектима нашла се и црква светог Ловре у Петрињи.
На терену су ватрогасци чији је приоритет раскрчивање путева од дрвећа и бандера.
Град Сисак је на својој Фејсбук страници објавио да су дежурне градске службе изашле на терен и да помажу у санацији штете и нормализацији саобраћаја.
Препоручујемо

ТРАГЕДИЈА У ПУЛИ: Жена страдала у пожару - мушкарац са опекотинама завршио у болници
01. 08. 2021. у 12:15

УЖАС У ХРВАТСКОЈ: Млади пар оставио двоје деце и пса закључане у аутомобилу сат времена
01. 08. 2021. у 11:42

НОВИ СКАНДАЛ У ХРВАТСКОЈ ВОЈСЦИ: Још три припадника Оружаних снага позитивни на дрогу
27. 07. 2021. у 16:40

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)