ХРВАТСКИ ИСТОРИЧАР О ПРЕСУДИ МЛАДИЋУ: Горан Шарић - ко ће да осуди Запад, ЕУ као конгломерат зла, издаје и криминала?
09. 06. 2021. у 22:23
ГОРАН Шарић, историчар и католички теолог из Ријеке, данас се за само неколико минута суочио са глобалном цензуром.
Svaka ti je ka' Njegoševa!
Браво за текст.Право у мету. Свака част младићу.
SVAKA TI CAST VELIKI COVECE I HVALA. SVE STO SI NAPISAO JE ZIVA ISTINA!
"Srbija moze promeniti tek istorije" - to je nesto sto moze ujediniti sve Srbe i sve progresivne i slobodoljubive ljude na svetu. Smrt fasizmu... Iskrena hvala Gospodinu Saricu.
Bravo covece!Ovo kao da sam ja pisao.
Autoru hvala a ovaj tekst bi svi mi trebali povremeno procitati jer smo narod koji brzo zaboravlja.
Hvala Bogu,ima jos ljudi na ovoj kugli, zemaljskoj,jos ima onih koji nisu kod ociju slepi.
Искрено од Горана Шарића, свака ти част добри човече!
Oni koji od uspešnih država silom nameću svoju zapadnjačku demokratiju tim državama ostavljaju samo rasulo.....Libija, Jugoslavija, Sirija, Irak etc., posle američkih bombi te države nisu više iste. I na kraju; oni koji su počeli građanski rat u nesrećnoj Jugoslaviji, njima Hag ne sudi ali one koji su se branili i hteli odvojiti od napasnika, njih je washingtonska Sudska ekspozitura u Hagu itekako osudila na preko 1.100 godina kazamata a osudili na nekoliko godina one koji su započeli rat, koliko čovek ima prstiju.
Повезане вести

ШАРИЋЕВО ПРЕДАВАЊЕ О ПОРЕКЛУ АЛБАНАЦА И НА ЕНГЛЕСКОМ: На молбу бројних пратилаца Јутјуб канала Културног центра Новог Сада (ВИДЕО)
ПРЕВЕДИТЕ ово и на енглески да истину покажемо и пријатељима на Балкану, у Немачкој,Русији ,Енглеској, Ирској, Америци...!
10. 02. 2021. у 22:30

У СРЕДЊЕМ ВЕКУ МЕЂУ СРБИМА НА КиМ АЛБАНЦИ БИЛИ МАЊИНА: Ексклузивно предавање Горана Шарића на Jутјуб каналу КЦНС (ВИДЕО)
ПРЕДАВАЊЕ Горана Шарића, католичког теолога и историчара, на тему: „Порекло Албанаца” може се погледати на Jутјуб каналу Културног центра Новог Сада.
02. 02. 2021. у 22:22

ХРВАТСКИ ИСТОРИЧАР ШОКИРАО: У току је крађа српске историје! Ако су Дечани албански, зашто их НАТО чува од њих?
ХРВАТСКИ историчар Горан Шарић рекао је за Српски радио Чикаго да Албанци краду српску историју.
19. 12. 2020. у 16:26
Најновије из рубрике

МОСКВА УПОЗОРИЛА ЕВРОПСКУ ТРОЈКУ: Кршење међународног права неће решити иранско питање
ЗАМЕНИК министра спољних послова Русије Сергеј Рјабков упутио је позив дипломатама Велике Британије, Француске и Немачке да обуставе провокације и врате се за преговарачки сто у оквиру Споразума о неширењу нуклеарног оружја, саопштило је Министарство спољних послова Русије.
22. 09. 2025. у 15:16

КРАЉ ЈАЈА ПОСЛЕ 30 ЛЕТА ГАСИ ФАРМЕ Држава наложила да усмрти 163.000 кока, он бесан: "Налази лажни, хоће да домаћу производњу замене увозом"
"ОДЛАЗИМ у пензију као последњи шоња", искрено каже Маријан Лукач.
22. 09. 2025. у 15:11

ХИТНО СЕ ОГЛАСИО ПУТИН "Продужење споразума о нуклеарном оружју од огромне важности, ако истекне, то би била велика грешка"
РУСКИ председник Владимир Путин коментарисао је споразум Нови СТАРТ и рекао да би допуштање да он истекне била велика грешка.
22. 09. 2025. у 14:44

НОВА ПРИЗНАВАЊА ПАЛЕСТИНЕ ШИРЕ ГРАНИЦЕ ИЗРАЕЛУ: Шта заиста значе најаве појединих земаља да ће подржати палестинску државу
ГЕНЕРАЛНА скупштина Уједињених нација подржала је 12. септембра убедљивом већином будућу палестинску државу, али без Хамаса, панисламистичког покрета који и даље влада Појасом Газе, односно оним што је од њега остало после две године ратних разарања. Само четири дана касније, Независна међународна истражна комисија УН о окупираној палестинској територији саопштила је да је "Израел починио геноцид над Палестинцима у Појасу Газе, укључујући и источни Јерусалим".
22. 09. 2025. у 14:44

ПОГИНУЛА ПОЗНАТА ВОДИТЕЉКА: Учила да пилотира, авио се срушио, а она настрадала са инструктором
ВОДИТЕЉКА Дебора Естреља је учила да пилотира кад се авион срушио. И она и њен инструктор Брајан Балестерос погинули су кад се њихов мали авион срушио.
22. 09. 2025. у 13:40
Коментари (10)