ЗБОГ ЗГУСНУТОГ РАСПОРЕДА: Померено такмичење из енглеског језика и математике
ОПШТИНСКО такмичење из енглеског језика за ученике основних школа, које ће бити одржано у суботу 4. фебруара, почеће у 13 часова, уместо 12 часова, како је раније одређено Календаром такмичења.
Фото Н. Карлић
Ово је резултат договора Друштва математичара и Друштва за стране језике, који организују такмичења из математике и енглеског језика, за ученике основних школа у школској 2022/23. години.
Разлог померања је преклапање општинских такмичења из наведених области.
Препоручујемо
ЂОРЂЕ НАЈБОЉИ БЕСЕДНИК: Правни факултет наставио традицију, после две године паузе
30. 01. 2023. у 16:10
НАЈБОЉИ МЛАДИ ПИСЦИ: Такмичење из књижевности за ученике средњих школа
24. 01. 2023. у 16:12
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)