ЊУ ЈЕ ВОЛЕО ЧУВЕНИ СИМКЕ: Преминули композитор Зоран Симјановић био у браку са прелепом манекенком (ФОТО)
ЧУВЕНИ спрски композитор Зоран Симјановић преминуо је у 75. години од последица вируса корона.

Фото: Архива Новости
У његовој биографији исписано је да је био у браку са чувеном југословенском манекенком Љиљаном Ерић Симјановић.
Љиљана је уз Љиљану Тицу и Љиљану Перовић била најзначајнија манекенка у бившој Југославији.
Манекенством је почела да се бави јако млада, а радећи ревије обишла је целу земљу. Лепоту и грациозност представила је и иностраној публици, а због свега што је урадила у манекенству данас се сматра иконом југословенске моде, као и примером непролазне природне лепоте.
(Мондо)
Препоручујемо

ПРЕМИНУО ЗОРАН СИМЈАНОВИЋ: Чувени композитор изгубио битку са короном
11. 04. 2021. у 16:12

СИМКЕ ИМА КОРОНУ: Чувени композитор Зоран Симјановић заражен вирусом
09. 04. 2021. у 17:56

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ПРЕМИНУЛА БАКА ЦАНА: У њеној кући снимана је чувена серија "Село гори, а баба се чешља"
Серија "Село гори, а баба се чешља" редитеља Радоша Бајића освојила је срца читаве Србије, и уз њу су одрасле многе генерације.
23. 09. 2025. у 08:36
Коментари (0)