НАГРАЂЕНА 72 РАДА ИЗ ЦЕЛЕ СРБИЈЕ: У Вршцу уручена признања „Награда Паја Јовановић“ за најбоље цртеже
НА дечји ликовни конкурс „Награда Паја Јовановић“, који Културни центар Вршац организује већ 64 године као јединствен вид подршке младим ствараоцима из целе Србије, ове године је стигао рекордан број радова – више од 1.200.

Фото: Град Вршац
Стручни жири је имао тежак задатак да изабере 72 најбоља цртежа, те је одлучено да још 74 рада буде специјално похваљено.
Радови су оцењивани у категоријама редовних предшколских и школских установа, као и уметничких школа и атељеа.
Дипломе је награђенима доделила градоначелница Вршца Драгана Митровић, која је том приликом истакла да је за њих одрасле награда то што могу да награђују тако талентовану и упорну децу.

ОВА МАЈКА ЈЕ ПОСЕБНА: Разлог су њена деца, а ево и зашто (ВИДЕО)
ОНИ су Илија, Јована и Василије Хаџи-Пурић, полазници Центра за таленте "Никола Тесла".
10. 09. 2025. у 12:13 >> 20:43

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

У ЈЕКУ ДАЧИНОГ РАЗВОДА: Огласила се Наташа Беквалац
ЋЕРКА певачице Наташе Беквалац и бившег ватерполисте Данила Икодиновића, Хана Икодиновић, недавно је напустила Србију и са мајком отишла у Мадрид, где ће се школовати.
16. 09. 2025. у 19:27
Коментари (0)