"ОБОЈЕНИ ПРОГРАМ" У МУЗЕЈУ ЈУГОСЛАВИЈЕ: У Музеју Југославије почиње "Лето у музеју"

М.А.К.

20. 05. 2024. у 16:12

СЕДМО "Лето у музеју", Музеј Југославије започеће 25. маја у 19 часова рокенрол спектаклом бенда "Обојени програм", у Фонтани на музејском платоу.

ОБОЈЕНИ ПРОГРАМ У МУЗЕЈУ ЈУГОСЛАВИЈЕ: У Музеју Југославије почиње Лето у музеју

Фото промо

Тим МЈ, који чине Душан Јевтић и Сара Сопић, реализује овај програм са идејом да кроз различите догађаје афирмише музеј као место за дружење и забаву, али и да тестира могућности интерпретације југословенског наслеђа кроз сарадњу са релевантним уметницима из региона. Од покретања програма одржано је на десетине концерата бендова и наступа других уметника који су оставили траг на југословенској сцени, као и младих бендова. Управо та муичка сцена је важан аспекат југословенске омладинске културе коју Музеј Југославије настоји да баштини.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: Ово је неприхватиљво и невиђено брутално

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"

ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".

19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

Коментари (0)

ОВО ЈЕ АНДРЕЈ ПОПОВИЋ: Прича о њему и успесима које постиже је невероватна (ВИДЕО)