ДИЈАЛОГ СВЕТЛОСТИ И ЖИВОТА: Фотографије Александра Дамњановића у галерији "Никола Радошевић"
У НАЈСТАРИЈОЈ фотографској галерији у Београду - "Никола Радошевић", основаној 1964. године, прву самосталну изложбу представља Александар Дамњановић, која ће под називом "Ми, животиње", бити отворена до 17. децембра.

Фото промо
Дамњановић је, иначе, ученик Николе Радошевића, оснивача галерије, а његов рад, уз висок ниво професионализма, открива дубоки дијалог између светлости и живота. Дела овог аутора баве се односом између човека и природе, о чему Дамњановић каже:

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ИСПОВЕСТ ЗА НЕВЕРИЦУ: Усред свадбе у Краљеву спавала са свештеником - оно што је уследило још је луђе
ИСПОВЕСТ отвара бројна питања о границама морала, слабостима и људској природи. Да ли је она само жртва љубави или свесно саучесник у туђем греху?
18. 06. 2025. у 14:33
Коментари (0)