ФАЛСИФИКОВАЛИ БАТУТОВЕ РЕЗУЛТАТЕ: Три турска држављана ухапшена на аеродрому - граничној контроли показали лажне ПЦР тестове

Ј.Д.Љ.

10. 03. 2021. у 12:32

ТРЕЋЕ основно јавно тужилаштво у Београду дана 01.03.2021. године одредило је задржавање у трајању од 48 часова осумњиченим турским држављанима Г.С.Н. (1994.), А.Х.(1984.) и Д.М.А. (1988.).

ФАЛСИФИКОВАЛИ БАТУТОВЕ РЕЗУЛТАТЕ: Три турска држављана ухапшена на аеродрому - граничној контроли показали лажне ПЦР тестове

Фото АП

Они су ухапшени због извршења кривичних дела Фалсификовање исправе из члана 355 став 2 у вези са ставом 1 Кривичног законика, поводом употребе лажних јавних исправа као правих на шалтеру граничне контроле полиције СГП Сурчин-Београд и то фалсификованих потврда о резултату тестирања на вирус САРС-ЦОВид-2 издатих од стране Института за јавно здравље "Др Милован Миловановић Батут". 

Након саслушања осумњичених тужилаштво је предложило одређивање притвора у трајању до 30 дана, што је од стране суда и одређено.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

БИЋЕ ДОБРА МАМА: Младен проговорио о Деиној трудноћи