ТЕЛО ПРЕКРИВЕНО ЧАРШАФОМ, У ТОКУ ПОЛИЦИЈСКА АКЦИЈА "ВИХОР": Снимци са места злочина на Бањици (ФОТО + ВИДЕО)

Татјана Марковић

05. 09. 2020. у 18:07

ПОСЛЕ ПУЦЊАВЕ У којој је убијен младић (18), а рањен његов пријатељ (21), полиција је покренула акцију "Вихор".

ТЕЛО ПРЕКРИВЕНО ЧАРШАФОМ, У ТОКУ ПОЛИЦИЈСКА АКЦИЈА ВИХОР: Снимци са места злочина на Бањици (ФОТО + ВИДЕО)

Фото: Притскрин

 У току је потера за нападачима, полиција претреса кола, блокирани су неки делови града, а проверава се и мост Газела.

Како сазнајемо у МУП, око 16:55 на паркингу у Булевару ослобођења дошло до пуцњаве у којој је једна особа подлегла задобијеним повредама на лицу места, док су другу која је упуцана у ногу превезле екипе Хитне помоћи.

Пуцњава се догодила na parkingu na Banjici, u Bulevaru oslobođenja, između brojeva 104 i 106. Нападачи су пуцали из ватреног оружја, Млађи мушкарац је преминуо на месту, а Алекса Ђ. стар 21 годину, кога је метк орзнуо и на глави, рањен је у бутину и колима ХИтне помоћи превезен је на ВМА

На лицу места су екипе Хитне помоћи и полиције.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: Ово је неприхватиљво и невиђено брутално

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"

ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".

19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

УМРО ВЕЛИКИ ГЛУМАЦ Петровци: Албанци ме звали српски шпијун, а кад треба - патриота! Знам шта сам - никад ме нико није купио

УМРО ВЕЛИКИ ГЛУМАЦ Петровци: "Албанци ме звали 'српски шпијун', а кад треба - 'патриота'! Знам шта сам - никад ме нико није купио"

ГЛУМАЦ и професор глуме Енвер Петровци преминуо је данас у 72. години, а једну од последњих улога одиграо је између осталог у филму "Руски конзул", серији "Клан", "Јужном ветру", "Сенкама над Балканом", "Бољем животу"...

22. 09. 2025. у 16:07

Коментари (3)

РУСКА ЕЛИТА СТИЖЕ У БЕОГРАД! Путинова десна рука: Долазимо због ваше религије!