ПО ПОТЕРНИЦИ: Преварант из Србије ухапшен у Мостару
ПОЛИЦИЈСКИ службеници СИПА ухапсили су у Мостару држављанина Србије за којим је расписана међународна потерница због преваре.

Фото Depositphotos
У СИПА наводе да је потерница расписана од стране НЦБ Интерпола Београд с циљем хапшења и изручења у Србију ради издржавања казне затвора због продуженог кривичног дела преваре.
- На основу оперативних сазнања, полицијски службеници СИПА лоцирали су наведено лице на подручју Мостара, након чега је лишен слободе и приведен у просторије СИПА ради криминалистичке обраде.
Након тога биће предат Суду БиХ на даље поступање - рекао је портпарол СИПА Лука Миладиновић.
Препоручујемо

„НОВОСТИ” ОТКРИВАЈУ: Пут Балкана отишло 25.055 контејнера са кокаином! (МАПА+ФОТО)
02. 08. 2020. у 09:00

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)