ИЗ "БЕТАНИЈЕ" У СПЕЦИЈАЛНУ ЗАТВОРСКУ БОЛНИЦУ: Осумњиченој за смрт свог новорођенчета одређен притвор

ТРИДЕСЕТДЕВЕТОГОДИШЊОЈ М.К., осумњиченој за смрт свог новорођенчета, одређен је притвор, и она је из новосадске Клинике за гинекологију и акушерство, где се налазила од прошлог понедељка, када је на улици пронађено беживотно тело, тек рођеног дечака, премештена у Специјалнуи затворску болницу у Београду.

ИЗ БЕТАНИЈЕ  У СПЕЦИЈАЛНУ ЗАТВОРСКУ БОЛНИЦУ: Осумњиченој за смрт свог новорођенчета одређен притвор

ФОТО: Љ.П.

Како сазнајемо, по извештају лекара, није способна да даје исказ.

Беживотно тело новорођенчета, пронађено је прошлог понедељка, односно 19. октобра у јутарњим сатима, на трави испред зграде у Булевару цара Лазара 48 у Новом саду, а убрзо затим, неколико десетина метара даље, иза угла у згради у Ловћенској 9, станари су пријавили да је у згради крвава женска особа и готово у несвесном стању.

Она је у пратњи полиције одведена на Клоинику за гинекологију и акушертво, а сумнња се да се непосредно пре тога породила и бебу оставила на травњаку испред зграде. Према прелиминарним резултатима обдукције, како сазнајемо, новорођенче је умрло услед хипотермије, али и због тога што је остављено у трави. То јутро је било хладно, и у таквом стању, није могло дуго да преживи.

Околности под којима се ова тридесетдеветогдишњакиња породила у згради и даље је непознаница. Непознато је како је ушла у вишеспратницу на Булевару цара Лазара 48, а да је нико од станара није приметио, и да се затим ту породи, а онда оставивши бебу на трави, отишла иза угла, до зграде у Ловћенској, где је пронађена.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.

15. 07. 2026. у 20:30

Коментари (0)

ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: То је за мене трауматично!