ХОРОР У БЕЧУ НА БОЖИЋ: Србин пијан искасапио жену ножем, напао и њеног сина
СРПСКИ држављанин (28) ухапшен је у Бечу, након што је на Божић секао по лицу старију жену, и то после свађе с њеним сином.

Фото: ЕПА
Наиме, он је дошао у стан 40-годишњака у Бечу-Фаворитену, којег је, како се наводи, упознао нешто раније. Према полицијским извештајима, тада је избила туча, укључујући и употребу ножа, у којој је учествовала и мајка власника стана, пише аустријски медиј.
Српски држављанин је током свађе зграбио нож и напао 40-годишњака. Повредио је врат и шаку. Када је 65-годишња мајка притрчала сину у помоћ, и она је нападнута и избодена у лице. Мушкарац је потом побегао из стана, а полиција је алармирана.
Полицајци су 28-годишњака видели испред куће и успели су да га приведу. Одузето је оружје којим је извршено убиство, кухињски нож. Алко-тест је показао да је осумњичени починилац имао ниво алкохола у крви 1,98.
Бечка професионална спасилачка служба пружила је хитну медицинску помоћ двема жртвама напада и одвезла их у болницу. Увиђај сада води бечка државна криминалистичка полиција, Јужна филијала. Тачна позадина спора тренутно је нејасна и предмет је истраге.
Ускоро опширније

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)