СТРАВИЧНА СЦЕНА У ЗАЈЕЧАРУ: Мушкарац ушао у градски аутобус, а онда почео да се убада и сече ножем
НА АУТОБУСКОЈ станици у Зајечару данас у поподневним часовима се одигравала права драма кад се један мушкарац убадао ножем по телу.
Фото: Shutterstock/Илустрација
Мушкарац је према незваничним информацијама претходно ушао у аутобус који је још био празан јер је чекао путнике.
- Човек се закључао изнутра и извадио нож који је понео са собом. Почео је да се убада по телу, видели смо и да је нож приближио венама, сигурно се исекао и по њима - наводе очевици.
Грађани који су све то гледали са аутобуске станице одмах су позвали полицију која је успела да отвори врата и савлада човека који је и даље желео да се повређује.
Полиција га је одвела до возла Хитне помоћи која су већ била стигла.
Полиција се за сада не оглашава о овом случају.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО: УБИСТВО ЖЕНЕ У ЗЕМУНУ - Снимци са места где се догодила трагедија
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)