НЕМА ДОКАЗА ПРОТИВ СОБАРИЦЕ: Истрага злочина у вили "ДНД" у Нишкој Бањи
ВИШЕ јавно тужилаштво у Нишу обуставило је истрагу против Милице Димитријевић (32), која се сумњичила за злочин који се догодио 5. новембра 2016. у вили "ДНД" у Нишкој Бањи, када је убијен власник тог угоститељског објекта Дејан Дејанчић (51).
Д.Н.
- Више јавно тужилаштво обуставило је истрагу против М. Д., која се сумњичила да је заједно са Н. Н. лицем у саизвршилаштву починила убиство Д. Д. и покушала да убије Д. Ј. Донета је наредба о обустави истраге због недостатка доказа за њено оптужење. Биће настављен рад на том предмету према Н. Н. лицу - саопштио је Борисав Радоњић, портпарол ове правосудне институције.
Дејан Дејанчић је настрадао, како се најпре сумњало, када је рецепционар Дејан Јовановић упао у собу у којој је Дејанчић био са Милицом, и упуцао га. Након тога, како се тада веровало, испалио је хитац себи у главу.
Собарица, која је успела да побегне, позвала је полицију, која је затражила помоћ Жандармерије, јер се није одмах знало да ли је Јовановић мртав. Полицијске снаге, које су након употребе шок-бомби упале у вилу, затекле су Јовановића једва живог и он је пребачен у болницу у којој је преминуо два месеца касније. Сматран је убицом све до 26. децембра 2016, када је уследио преокрет и Миличино хапшење. Милицу је оптужио биолошки траг пронађен на пиштољу. Међутим, након петогодишње истраге нису пронађени докази да би она била и кривично гоњена.
Препоручујемо
КРВАВИ ПИР БУГАРСКИХ ФАШИСТА: Обележено 80 година од страдања мештана Белановца
18. 02. 2022. у 16:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)