МАСКИРАН УКРАО КУТИЈУ СА ДОБРОВОЉНИМ ПРИЛОЗИМА: Опљачкана пекара у центру Кикинде
Разбојник са фантомком на глави, рукавицама на рукама и са штапом упао је јутрос око шест сати у пекару „Нити“ у центру Кикинде, преко пута главне поште, и однео кутију за добровољним новчаним прилозима за породице на Косову и Метохији.
Фото: Р. Шегрт
У том тренутку у радњи је била радница, која је изјавила да је пљачкаш излетео из радње испред које га је чекао помагач на скутеру. Након тога она је позвала полицију и дала изјаву о пљачки која се догодила и која ју је узнемирила рано ујутро.
Овој пљачки претходила је мања, у уторак, такође ујутро, око шест сати, када је један млађи мушкарац, по процени раднице, можда и тинејџер, са капом и капуљачом на глави, ушао у радњу и поручио пет бурека, али их није платио.
- Нормално смо причали. Рекао је да има новчаницу од 2.000 динара, а онда је одједном зграбио буреке с пулта и излетео из радње. Код Католичке цркве су га чекала двојица на скутеру. И тада сам обавестила полицију – испричала је радница.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПОЛИЦАЈКА ТРЧАЛА ЗА ПУЦАЧЕМ ИЗ ВЕСТА 65: Суђење за покушај убиства Дејана Вуксановића
16. 07. 2026. у 16:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)