ОВО ЈЕ ЖЕНА КОЈА ЈЕ НАСТРАДАЛА НА САВИ: Њен супруг то вече изгубио и жену и кума - "Ово нисмо могли да сањамо ни у најгорим кошмарима"
ДВА дана је прошло од страшне несреће на реци Сави у Београду, када је теретни брод ударио у чамац у ком су биле три особе. Нажалост, тело једине жене која је то вече била на чамцу је испливано на Сава променади, а како се сазнаје, реч је о Јадранки Мор (41).
Фото: Друштвене мреже
Како се од њених познаника, Јадранка се бавила књиговодством, њена породица и пријатељи потпуно су скрхани болом због трагедије која их је задесила. Чланови Јадранкине породице у миру желе да несрећну жену испрате на вечни починак.
- Јадранка је била дивна жена, породична, вредна и радна. Њен супруг је успео да се спаси, али је то вече изгубио и жену и кума, не смем ни да замислим како је њему, велика туга - кажу познаници страдале жене и додају да овако нешто ни у најгорим кошмарима нису могли да сањају.
Јадранкиног супруга су спасили младићи са оближњег сплава када су глисером одмах након несреће отишли до тог места и човека спасили брзом реакцијом.
Фото: Друштвене мреже
- До судара је дошло нешто пре 22 сата на потпуно неосветљеном делу реке. Изгледа да посада са теретног брода није уочила чамац на време, а када су га угледали било је касно. Покушали су да упозоре троје људи у малом пловилу да се помере, али ни они нису успели да одреагују, тако да је тертњак прешао преко чамца и поптуно га здробио - каже један од очевидаца и додаје да су гости са оближњих сплавова присуствовали стравичним сценама, као и да је неко од њих позвао полицју и Хитну помоћ.
Младићи са једног сплава успели су први да дођу до В. М., који је успео да исплива након ударца и који је из воде дозивао своју жену и кума.
- Прво се чула ломљава, па јак прасак. Момци са сплава су видели да је дошло до несреће и глисером су кренули ка месту судара и тамо затекли мушкарца. Он је све време довикивао два имена, тада смо схватили да је било још људи у чамцу, нажалост њих нигде није било - испричао је саговорник за медије.
(Курир)
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)