ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У КРАГУЈЕВЦУ: Аутомобил слетео с пута и закуцао се у кућу
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се ноћас догодила у насељу Белошевац, једна особа је задобила тешке телесне повреде, али је ван животне опасности, речено је у Полицијској управи Крагујевац.
Фото: Д. Балшић
До незгоде је дошло ноћас, десет минута после поноћи, у Улици 9. маја, када је путнички аутомобил слетео с пута и ударио у оближњи објекат поред саобраћајнице.
Како је јавио портал Глас Шумадије, возило је пролетело кроз ограду и ударило у кућу.
На лице места је одмах стигло десет ватрогасаца и три ватрогасна возила.
Брзом реакцијом ватрогасаца из возила су извучене и спасене две особе, мушкарац и жена, од којих једна са тешким телесним повредама.
Хитна помоћ је превезла повређене у Ургентни центар.
БОНУС ВИДЕО:
ДА ЛИ ЈЕ ГРЕХ РАДИТИ НА ЦРВЕНО СЛОВО: Зашто носимо бројанице и црвени конац
Препоручујемо
ПОВРЕЂЕНА ДЕВОЈКА (22) И СТАРИЈИ МУШКАРАЦ: Две тешке саобраћајне несреће у Новом Саду
24. 02. 2024. у 22:57
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ЖЕЛЕЗНИКУ: Мушкарац хитно превезен на реанимацију
24. 02. 2024. у 21:38
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)