ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД КРАЉЕВА: Младић (21) погинуо на лицу места, изгубио контролу над возилом, па ударио у објекат
У САОБРАЋАЈНОМ удесу који се, под још неразјашњеним околностима, догодио јутрос око 3 сата на такозваном старом путу према Чачку, у краљевачком насељу Јарчујак, погинуо је двадесетједногодишњи младић из Краљева.
Фото: Shutterstock
Како се претпоставља, он је, крећући се „фолксваген полом“ из Чачка према Краљеву, из још непознатих разлога изгубио контролу над возилом и ударио у објекат са супротне стране пута, недалеко од веома прометне раскрснице са Ибарском магистралом.
Од задобијених повреда младић је на месту преминуо, а након истраге биће, највероватније, познато и више детаља ове несреће.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка
РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.
23. 06. 2026. у 08:02
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)