ПОГИНУЛИ МАЈКА И СИН: Стравична саобраћајна несрећа код Коцељеве

Дејана Калинић
Дејана Калинић

11. 11. 2023. у 15:18

У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се догодила данас у месту Свилеува код Коцељеве погинуле су две особе.

ПОГИНУЛИ МАЈКА И СИН: Стравична саобраћајна несрећа код Коцељеве

Фото: М. Анђела/Профимедиа/Илустрација

Како сазнаје Информер, до несреће је дошло када је аутомобил слетео са коловоза. Полиција и Хитне помоћ су на терену.

Несрећа се догодила на Општинском путу Коцељева - Баталаге када је аутомобил марке Опел-Астра, којим је управљало лице Г.Ж. (57) из Свилеуве изгубио контролу над возилом, слетео са пута и више пута се преврнуо.

Стизањем на лице места установљено је да је путничко возило исклизнуло са коловоза и да је потребно извлачење двоје настрадала лица.

На лицу места погинуо је возач, као и његова мајка, Р. Ж (78) која се налазила на месту сувозача.

У возилу на задњем седишту су се налазила још два лица Ј.П (59) из Коцељеве, и Д.П. (56) из Коцељева, који су повређени и колима Дома здравља Коцељева су пребачени у Општу болницу Шабац.

Интервенисало је четворо припадника ВСЈ Коцељева, који су након завршеног увиђаја извукли из возила двоје настрадалих лица.

БОНУС ВИДЕО: ПАЛИ ПРВИ ПОЉУПЦИ: Зоран Марјановић изашао из притвора, дочекала га девојка Зорица

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

ЕЛЕГАНТНА НА МАМУ: Хана Икодиновић је матурирала, а Наташа Беквалац не крије понос и срећу! (ФОТО)