ОТКРИВАМО КО ЈЕ МУШКАРАЦ КОГ СУ УСМРТИЛИ ПСИ: Аналитичар искрварио на Космају

М. Шкорић

04. 01. 2023. у 16:50

ТРИ пса су данас на Космају изуједала човека, а он је преминуо од последица напада. Нападнута је и његова супруга, која је преживела али се налази у тешком стању.

ОТКРИВАМО КО ЈЕ МУШКАРАЦ КОГ СУ УСМРТИЛИ ПСИ: Аналитичар искрварио на Космају

Фото: Принтскрин ТВ Мрежа

Како "Новости" сазнају у питању је аналитичар Владан Радосављевић (62). Њега су, из сада непознатих разлога, напала три пса луталице и он је искрварио на смрт.

У покушају да га заштити, повређена је његова супруга Олга (58), која је пребачена у Ургентни центар због повреда које је задобила.

Комшије истичу да су са Владаном били у добрим односима, али су се углавном само поздрављали у пролазу.

Фото: М: Ш.

Истичу да не знају зашто су комшије отишле на Космај, а наводе и да је имао сина.

- Сви смо изненађени и у шоку смо. Био је диван комшија. Не можемо да верујемо шта се десило. Не знамо што је отишао тамо - кажу Владанове комшије у сузама.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (8)

ЧЛАН БЕНДА ДНК МЕЂУ ОСУМЊИЧЕНИМА ЗА ПОЖАР У КОЧАНИМА: Чак 40 дана био на интензивној нези, ево како је сада