ПЕТОРО ЂАКА У ТИРШОВОЈ: Познато у каквом су стању деца повређена у саобраћајној несрећи код Војке (ФОТО)
ПЕТОРО ђака повређених у саобраћајној несрећи код Војке тренутно се налази на у Универзитетској дечјој клиници Тиршова".

Фото Танјуг
Како сазнаје "Блиц", ученици су на дијагностици, а, према првим информацијама, констатоване су им лакше повреде.
Према сазнањима медија, један ученик (14) је задобио теже повреде. За сада, међутим, нису познати детаљи у вези са његовим здравственим стањем, као ни у којој болници се налази.
Подсетимо, аутобус са ђацима који су путовали из школе на релацији Стара Пазова - Крњашевци преврнуо се данас око 14 сати код Војке.
Саобраћајна несрећа се, према незваничним инфорамцијама, догодила кад је возач аутобуса Предраг А. изгубио контролу над возилом и слетео са пута. Како се сумња, на њега је потом налетео аутомобил из супротног смера који је након судара завршио у каналу.
Повреде је задобио и возач аутомобила. Наводно, возач аутобуса је након несреће разбијао прозоре да деца могу да изађу.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)