ДЕТЕ ИЗДАХНУЛО У БОЛНИЦИ, МАЈКА ПОГИНУЛА НА МЕСТУ: Трећа жртва стравичног судара аутомобила и мотора код Шапца
ТЕШКА саобраћајна несрећа догодила се, данас, око 12 часова, у Церовцу, код Шапца, који се налази крај друма Шабац-Ваљево, рекао нам је Александар Почуча, портпарол Полицијске управе у Шапцу.

Фото: В. Митрић
Према речима Почуче, сударили су се аутомобил и мотоцикл. Засад се зна да су, на месту судара, погинули возач мотоцикла, мушкарац, и жена која је била за воланом аутомобила.
У аутомобилу је било и дете, које је, са тешким телесним повредама, превезено у Општу болницу "Лаза К.Лазаревић" у Шапцу, али лекари нису могли да му помогну, па је реч и трећој жртви тешког удеса.
У полицији још не знају да ли су у колима били мајка и дете. Тек после увиђаја биће више детаља о овој саобраћајној несрећи, на правцу према Шапцу, где је тачно пре 40 дана погинуло троје људи.
Портапрол ПУ Шабац, Александар Почуча, демантовао је наводе неких медија да је у удесу учествовао и камион. Камион се, како каже, наш саговорник, зауставио недалеко од удеса, недуго што се трагедија догодила.
Због удеса саобраћај на овом друму био је затворен сатима. Увиђај је урадио дежурни заменик Основног јавног тужиоца у Шапцу.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ЂЕДОВИ ТЕ ПРОКЛЕЛИ!" Вељко бесан на презимењакињу, слави Олују
СИН певачице Светлане Цеце Ражнатовић, Вељко Ражнатовић, важи за великог родољуба, а сада га је разбеснело то што је једна његова презимењакиња учествовала у годишњици прославе "Олује".
03. 08. 2025. у 10:36
Коментари (0)