ДЕВОЈЦИ ПОЛОМИО ОБЕ НОГЕ: Језиви детаљи несреће код Ушћа - возио пијан и дрогиран, па покосио пешака

Новости онлајн

26. 12. 2021. у 11:51

ДЕВОЈКА (27) коју је ноћас на Ушћу оборио возач А.М. (23), који је возио под дејством кокаина и алкохола, има поломљене обе потколенице.

ДЕВОЈЦИ ПОЛОМИО ОБЕ НОГЕ: Језиви детаљи несреће код Ушћа - возио пијан и дрогиран, па покосио пешака

Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација

Да подсетимо, саобраћајна несрећа догодила се ноћас око 3,20 часова на Новом Београду, када је А.М. својим аутомобилом рено твинго оборио девојку пешака и тешко је повредио.

- Несрећа се догодила испред једног ресторана на Ушћу, а несрећној девојци поломљене су обе ноге - испричао је извор Курира.

Како је МУП саопштио, возач је задржан у службеним просторијама полиције и против њега ће бити поднета кривична пријава због постојања основа сумње да је извршио кривично дело угрожавање јавног саобраћаја, као и одговарајућа прекршајна пријава.

БОНУС ВИДЕО: 

ШАРИЋЕВА ВИЛА НА ДЕДИЊУ: Марица напушта гаражу велелепног здања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БРУТАЛНА ПОРУКА ИЗ РУСИЈЕ НАКОН АМЕРИЧКОГ НАПАДА: Неколико земаља спремно да преда нуклеарно оружје Ирану!

БРУТАЛНА ПОРУКА ИЗ РУСИЈЕ НАКОН АМЕРИЧКОГ НАПАДА: Неколико земаља спремно да преда нуклеарно оружје Ирану!

ПОСЛЕ америчких напада на Иран током ноћи, неке земље су спремне да предају своје нуклеарно оружје Техерану, написао је на каналу Телеграм заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев.

22. 06. 2025. у 11:31

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.

21. 06. 2025. у 10:39

Коментари (2)

Kari’s on fire  – Пешић се враћа на клупу Пирота!