МЛАДИЋ ПАО СА ЗИДИНА ПЕТРОВАРАДИНСКЕ ТВРЂАВЕ: Несрећа у Новом Саду - на лице места изашли ватрогасци и полиција
ДВАДЕСЕТТРОГОДИШЊИ младић је јутрос, двадесетак минута после три часа, пао са зидина Петроварадинске тврђаве у један од шанчева и колима хитне помоћи пребачен у новосадски Ургентни центар.
Дарко Дозет
Како је за “Новости” потврдио др Зоран Круљ, ПР Завода за хитну медицинску помоћ, младић је у свесном стању превезен и смештен на одељење хирургије Клиничког центра Војводине.
На лице места изашли су ватрогасци и полиција, а младић је, по сопственој изјави, сам пао са зидина.
Препоручујемо
ДЕТАЉИ СТРАВИЧНЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ КОД ЛАСТЕ: Повређено шест особа, од тога троје деце
12. 01. 2026. у 22:01
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)