БЕЛИВУКУ ЈОШ ТРИ МЕСЕЦА ПРИТВОРА: Апелациони суд донео одлуку
29. 04. 2021. у 15:07
АПЕЛАЦИОНИ суд у Београду продужио је данас за још три месеца притвор Вељку Беливуку и Марку Миљковићу и осталим припадницима њихове организоване криминалне групе, који се терете за најтежа кривична дела.
Повезане вести

ДОКАЗИ ПРОТИВ КЛАНА БЕЛИВУК-МИЉКОВИЋ: Оружје, експлозив, машине за млевење, тајна соба у Ритопеку (ФОТО)
ПРИПАДНИЦИ МУП, БИА и Тужилаштва за организовани криминал не прекидају са радом на расветљавању злочина које су починили припадници клана Беливук - Миљковић.
24. 04. 2021. у 16:10

ОВДЕ СЕ СПРОВОДЕ СУРОВЕ ЛИКВИДАЦИЈЕ: Исповест сведока који је видео Вељин "бункер смрти"
ИНДУСТРИЈСКА машина за млевењe меса, која је пронађена у тајној просторији викендице Вељка Беливука и Марка Миљковића у Ритопеку, пребачена је у форензички центар МУП Србије на даљу анализу.
24. 04. 2021. у 11:43

ЕВО ШТА СЕ ТРЕНУТНО ДЕШАВА ИСПРЕД "ВИКЕНДИЦЕ СМРТИ": У Вељиној кући у Ритопеку пронађена машина за млевење меса - Полиција блокирала крај
ЖАНДАРМЕРИЈА је тренутно блокирала целу улицу у којој се налази викендица Вељка Беливука у Ритопеку.
23. 04. 2021. у 14:23

"НОВОСТИ" ЕКСКЛУЗИВНО САЗНАЈУ: У Вељиној викендици у Ритопеку пронађена индустријска машина за млевење меса?!
У тајном бункеру у викендици Вељка Беливука у Ритопеку, полиција је пронашла велику индустријску машину за млевење меса, ексклузивно сазнају "Новости".
23. 04. 2021. у 12:36
Најновије из рубрике

ЈАКА ДЕТОНАЦИЈА, ЗАПАЛИО СЕ АУТОМОБИЛ: Ужас у Параћину
У УЛИЦИ Вожда Карађорђа у Параћину око 16 сати запалио се аутомобил. Ватра је врло брзо захватила још један ауто, али на срећу нема повређених лица. Ватрогасна екипа брзо је изашла на терен и локализовала пожар.
18. 06. 2025. у 20:10

БИЗАРНО - ОПЉАЧКАЛИ ПОКОЈНИКА: Језив случај крађе на гробљу у Врању, ископали и сломили сандук, па украли новац
Полицији у Врању, пријављен је случај бизарне пљачке покојника.
18. 06. 2025. у 17:37

ПАС У КОЛИМА ЦРНОГОРЦА (26) ОТКРИО ДРОГУ: Краљевачка полиција запленила два килограма хероина
Припадници Министарства унутрашњих послова у Краљеву ухапсили су држављанина Црне Горе А.М. (26) због сумње да је (пре)продаво дрогу.
18. 06. 2025. у 17:27

УХАПШЕНО 18 ОСОБА ЗБОГ ПРАЊА НОВЦА: Ово су детаљи велике ацкије боребе против корупције
ПО налогу Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Београду припадници Министарства унутрашњих послова, Одељења за борбу против корупције ухапсили су данас 18 одговорних лица више привредних друштава због сумње да су у претходном периоду симулованим пословима извлачили новац са рачуна својих привредних друштава преко других привредних друштава тзв. перачких фирми, које су након тако неосновано извршених плаћања подизали и враћали тај новац уз задржавање провизије у износу од 5 до 10 одсто.
18. 06. 2025. у 14:30

ПОЛИЦИЈА ТРАГА ЗА ОВИМ ЧОВЕКОМ: Сумњичи се да је организовао фантомске фирме које су прале новац
ПО налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду, УКП је расписао потрагу а ускоро се очекује и расписивање потернице за главним организатором фантомско перачких фирми, Дејаном Кордићем.
18. 06. 2025. у 12:45
Коментари (0)