ЕВО ШТА СЕ ТРЕНУТНО ДЕШАВА ИСПРЕД "ВИКЕНДИЦЕ СМРТИ": У Вељиној кући у Ритопеку пронађена машина за млевење меса - Полиција блокирала крај

А. К.

23. 04. 2021. у 14:23

ЖАНДАРМЕРИЈА је тренутно блокирала целу улицу у којој се налази викендица Вељка Беливука у Ритопеку.

ЕВО ШТА СЕ ТРЕНУТНО ДЕШАВА ИСПРЕД ВИКЕНДИЦЕ СМРТИ: У Вељиној кући у Ритопеку пронађена машина за млевење меса - Полиција блокирала крај

Фото: И. Маринковић

Велики број припадника Жандармерије је на терену.

Улицом пролазе људи који станују у близини викендице, док пролазак аутомобилима није дозвољен.


Из улице су изашла три аутомобила, у којима су, како се претпоставља, припадници полиције.

У Ритопеку и близини викендице је мирно.


Подсетимо, у тајном бункеру у викендици Вељка Беливука у Ритопеку, полиција је пронашла велику индустријску машину за млевење меса.

Основано се сумња да је ова апаратура коришћена за монструозно уклањање делова тела убијених противника злогласног Беливуковог клана. То упућује на страшне методе мучења, које су примењивали Вељини сарадници против киднапованих ривала.

Извори "Новости" преносе да су се у тој тајној просторији спроводиле и ликвидације, а осим поменуте машине, пронађено је неколико пиштоља, аутоматских пушака, снајпер и велика количина муниције.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

ПОЗНАТ ПО ПРЕГОВОРИМА СА ПРИГОЖИНОМ ТОКОМ ПОБУНЕ: Ко је рањени руски генерал? Командовао у Сирији, носи звање Хероја Руске Федерације (ФОТО)