ЈЕЗИВ СЛУЧАЈ СИЛОВАЊА НА ЛЕДИНАМА: Турски држављанин силовао баку (70), ушао у њену кућу и брутално је напао

03. 01. 2025. у 08:01

БЕОГРАДСКА полиција ухапсила је турског држављанина под сумњом да је ушао у кућу старије жене (70) на Лединама и силовао је. О случају је обавештено Више јавно тужилаштво у Београду.

ЈЕЗИВ СЛУЧАЈ СИЛОВАЊА НА ЛЕДИНАМА: Турски држављанин силовао баку (70), ушао у њену кућу и брутално је напао

Профимедиа

Према незваничним информацијама, све се догодило око 19 сати, када је насилник само ушетао у њену кућу и брутално је напао.

Он је наводно део групе непријављених радника ангажованих на оближњем градилишту. Међутим, захваљујући брзој реакцији и солидарности комшија, осумњичени није успео да побегне.

Након што су чули женин позив у помоћ, мештани су се окупили, кренули у потрагу и успели да лоцирају осумњиченог. Комшије су га задржале на лицу места све до доласка полиције, показавши изузетну храброст и одлучност да правда буде задовољена.

- Чули смо вриске и одмах смо реаговали. Када смо схватили шта се десило, није било дилеме – морали смо да га нађемо и спречимо да побегне. Позвали смо полицију и чували га док нису стигли - испричао је један од комшија.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО:

МАЈА ЈОВАНОВИЋ: Нестанак Данке Илић и злочин у Рибникару подигли свест о безбедности деце

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (1)

ФЕНОМЕНАЛНИ БОНУСИ ДОБРОДОШЛИЦЕ - ИЗАБЕРИТЕ ОМИЉЕНИ