ПРВО ОГЛАШАВАЊЕ НЕМАЊЕ БЈЕЛИЦЕ: Након инцидента послао поруку преко адвоката
ЈАВНОСТ већ данима интригира напад Николе Петковића на истакнутог кошаркашког репрезентативца Немању Бјелицу, посебно што се све дешавало у дечјој играоници.
Фото: Nebojsa Parausic
Јавност је видела снимке, чула је Петковића више пута, а сада смо први пут добили и другу страну.
У питању је саопштење које је медијима послао његов адвокат:
- Немања Бјелица је о догађају који се одиграо 3. 2. 2024. године у дечјој играоници обавестио надлежне државне органе, који су након тога поступали у складу са својим законским овлашћењима и утврдили да су испуњени законски услови за кривично гоњење починиоца. Имајући у виду да је поступак већ покренут, Немања Бјелица ће препустити државним органима да наставе неометано свој рад и утврђују чињенице. Због потребе да заштити приватност, мир и спокојство своје малолетне деце неће износити детаље у јавност и моли медије да имају разумевања и да поштују ову његову жељу.
Подсетимо, раније се огласио бивши фудбалер Црвене звезде Никола Петковић:
- Обраћам се поводом лажи које су писане претходног дана, али никоме не замерам јер медији не знају истину и позадину приче!
Фото архива ВН
Н. Б. није нападнут већ је лично он нападач, лажна жртва својих речи и дела.
Н. Б. је последња 3-4 месеца константно на дневном нивоу вређао и нападао мене, а ја њега никада и нигде спомињао нисам.
У својој одбрани имам мноштво његових порука у којима мене вређа без икаквог основа.
Мој прилазак њему је био искључиво питање зашто мене вређа и спомиње свакодневно кад он нема никакве везе са мном.
За звездашку јавност је јако битно да зна да је он рођени партизановац и да му сем бивше жене нико у породици као ни он не навија за Звезду. Извор је тачан и наравно знате ко.
Све што је рекао је лаж, а да ја будем задржан у притвору је звао преко везе, а људе који су за то ургирали ћу ако будем морао јавно именовати у свим медијима.
Као и изјаву адвокатице Н. Б. да ће ме уништити :)
Хвала пуно!
Никола Петковић
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)