УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА НАСИЉЕ НАД ДЕЧАКОМ: Полиција открила ко је злостављач из Новог Сада (ВИДЕО)
ПОЛИЦИЈА је за кратко време након објаве потресног снимка на ком се види малтретирање и иживљавање над малолетним дететом, идентификовала нападача Марка В. (17) и утврдила све детаље догађаја.
Фото: Shutterstock/Илустрација
Осумњичени Марко В. се 11. октобра 2022. године сре у Новом Саду са дечаком кога је приморао да крене са њим између зграда и тада тражио да прегледа мобилни телефон. Након тога остећеног је ударао у главу и тело, након чега га снима мобилним телефоном и приморава дечака да говори "Извињавам се свима са Телепа". Затим га опет шутира неколико пута у главу и тело.
Дечак није пријавио напад полицији и није се за њега знало док није објављен на друштвеним мрежама. Тада је утврђено да је осумњичени Марко В. тренутно налази у затвору у НС.
Он је 21. марта спроведен Судији за малолетнике ВЈТ у НС који је након саслушања одредио притвор. Извршеним проверама путем телефона контактиран ОЗ у НС где је потврђено да је именованом продужен притвор од дана 20.04. 2023. године.
(Курир)
Препоручујемо
ПРВОМАЈСКЕ НАГРАДЕ ЗАСЛУЖНИМ НОВОСАЂАНИМА: Истакли се у раду и афирмацији синдиката
21. 04. 2023. у 15:45
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)