УХАПШЕН БИЗНИСМЕН ИЗ ВЕЛИКОГ ГРАДИШТА: Сумњичи се да је брутално претукао своју 30 година млађу жену

В.Н.

01. 10. 2022. у 20:02

ПО налогу Основног јавног тужилаштва одређено му је задржавање до 48 сати и сутра ће бити приведен на саслушање.

УХАПШЕН БИЗНИСМЕН ИЗ ВЕЛИКОГ ГРАДИШТА: Сумњичи се да је брутално претукао своју 30 година млађу жену

Илустрација Shutterstock

Бизнисмен В. С. (66) из Великог Градишта, како је из МУП Пожаревац потврђено, ухапшен је због сумње да је од 28. јуна ове године вршио насиље над супругом М. А. (37).

Како се наводи, она тврди да ју је претукао и поломио јој нос наведеног датума и да се физичко и психичко насиље наставило све до јуче, када је ухапшен.

Као мотив је навела љубомору.

По налогу Основног јавног тужилаштва одређено му је задржавање до 48 сати и сутра ће бити приведен на саслушање.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО:

СЕЋАЊЕ: Павле Вујисић није завршио глуму, али многима је могао да буде професор

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - На споменику му пише...

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."

НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.

11. 04. 2026. у 11:40

Коментари (1)